LQG15WZ2N3B02D
MFR.Part #
LQG15WZ2N3B02D
JLCPCB Part #
C3910891
Description
1A 2.3nH 23@250MHz 70mΩ 7GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS