LQG15WH5N8C02D
MFR.Part #
LQG15WH5N8C02D
JLCPCB Part #
C1858160
Description
130mΩ 23@250MHz 4GHz 5.8nH 700mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS