FDSD0630-H-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDSD0630-H-100M=P3
JLCPCB Part #
C184902
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 3.2A 5.4A 74mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS