RDE5C1H181J0K1H03B
MFR.Part #
RDE5C1H181J0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622647
Package
Plugin,P=5mm
Description
180pF 50V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS