DEC1X3J121JC4B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEC1X3J121JC4B
Description
10mm 120pF 14mm 6.3kV SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS