LQH2HPZ4R7MDRL
MFR.Part #
LQH2HPZ4R7MDRL
JLCPCB Part #
C2044569
Description
4.7uH 560mΩ 650mA 650mA AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS