BLM18PG221SZ1D
MFR.Part #
BLM18PG221SZ1D
JLCPCB Part #
C710384
Description
-55℃~+125℃ 1 1.4A 100mΩ 220Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS