BLM15PE331SH1D
MFR.Part #
BLM15PE331SH1D
JLCPCB Part #
C6131963
Description
-55℃~+125℃ 1 1A 210mΩ 330Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS