LQG15WH51NH02D
MFR.Part #
LQG15WH51NH02D
JLCPCB Part #
C3911338
Description
1.3GHz 1.8Ω 190mA 22@250MHz 51nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS