BLM15HD102SN1D
MFR.Part #
BLM15HD102SN1D
JLCPCB Part #
C21516
Description
-55℃~+125℃ 1 1.25Ω 1kΩ@100MHz 250mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS