LQP03TN56NJ02D
MFR.Part #
LQP03TN56NJ02D
JLCPCB Part #
C206413
Description
1.2GHz 100mA 3.9Ω 56nH 9@300MHz Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS