#B966BS-470M=P3
MFR.Part #
#B966BS-470M=P3
JLCPCB Part #
C2047459
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
1.8A 1.8A 120mΩ 47uH ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS