TZY2Z100AC01B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZY2Z100AC01B00
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 25V 3pF~10pF 500@1MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS