RPE5C1H120J2S1Z03A
MFR.Part #
RPE5C1H120J2S1Z03A
JLCPCB Part #
C19574486
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
12pF 50V C0G、NP0 ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS