#B966BS-151M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#B966BS-151M=P3
JLCPCB Part #
C2046630
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
150uH 1A 385mΩ 970mA ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS