MTDOT-915-X1-UFL-1
Extended
Manufacturer
MultiTech
MFR.Part #
MTDOT-915-X1-UFL-1
Description
-130dBm -30℃~+70℃ 0.032A 0.042A 19dBm 2km、15km 3.3V~5V 915MHz FSK、LoRa、GFSK、MSK、GMSK、OOK IPEX interface SPI、UART、I2C - LoRa Modules ROHS