TC1072-3.3VCH713
MFR.Part #
TC1072-3.3VCH713
JLCPCB Part #
C626407
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 50mA 50uA 64dB@(1kHz) 6V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS