SMLJ7.5E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ7.5E3/TR13
JLCPCB Part #
C2447926
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 100uA 14.3V 209.8A 3kW@10/1000us 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS