SMAJ7.5E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ7.5E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448560
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 14.3V 35A 500W 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS