SMLJ22CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ22CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448060
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS