SMLJ17E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ17E3/TR13
JLCPCB Part #
C7364147
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
106.6A@10/1000us 17V 18.9V 2uA 30.5V 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS