SMLJ16CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ16CE3/TR13
JLCPCB Part #
C17202694
Package
DO-214AB
Description
115.4A@10/1000us 16V 19.7V 26V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS