SMDA24C-4-2/TR7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDA24C-4-2/TR7
JLCPCB Part #
C3713944
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 300W 35pF 55V 5A@8/20us Bidirectional Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)