SMDA15C-5E3/TR7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDA15C-5E3/TR7
JLCPCB Part #
C2447839
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 300W 30V 5 50pF 5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS