SMDA12C-4-2/TR7
MFR.Part #
SMDA12C-4-2/TR7
JLCPCB Part #
C3703141
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 24V 300W 5A@8/20us 75pF Bidirectional Four channels TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)