SMDA15C-4-2/TR7
MFR.Part #
SMDA15C-4-2/TR7
JLCPCB Part #
C3712494
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 300W 30V 50pF 5A@8/20us Bidirectional Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)