SMDA12C/TR13
MFR.Part #
SMDA12C/TR13
JLCPCB Part #
C3703796
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19V 1uA 300W 5A@8/20us 95pF Bidirectional Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)