SMCJ85CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ85CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447177
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.4A 137V 1uA 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS