SMAJ85CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ85CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2444959
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 137V 1uA 3.6A 500W 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS