SMCJ75CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ75CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447188
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS