SMCJ36CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ36CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447274
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 23.3A 36V 40V 64.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS