SMCJ250AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ250AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3713672
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 1uA 250V 3.7A 309V 405V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS