SMCJ130CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ130CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447428
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 231V 6.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS