SMBJ5928A/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ5928A/TR13
JLCPCB Part #
C7316986
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 13V 1uA@9.9V 2W 7Ω ±10% SMBJ(DO-214AA) Zener Diodes