SMAJ7.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ7.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3705766
Package
DO-214AC(SMA)
Description
14.3V 35A 500W 7.5V 8.33V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS