SMAJ58CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ58CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446156
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 5.3A 500W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS