SMAJ400E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ400E3/TR13
JLCPCB Part #
C3700343
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 494V 500W 600mA@10/1000us 648V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS