SMAJ350E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ350E3/TR13
JLCPCB Part #
C3704162
Package
DO-214AC(SMA)
Description
350V 432V 500W 567V 700mA@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS