SMAJ33CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ33CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445127
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 33V 36.7V 500W 59V 9.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS