SMAJ300E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ300E3/TR13
JLCPCB Part #
C3708104
Package
DO-214AC(SMA)
Description
300V 371V 486V 500W 800mA@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS