SMAJ180E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ180E3/TR13
JLCPCB Part #
C3710733
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.4A@10/1000us 180V 222V 292V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS