SMAJ17AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ17AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445799
Package
DO-214AC(SMA)
Description
17V 18.1A 18.9V 1uA 27.6V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS