SMAJ16CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ16CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445835
Package
DO-214AC(SMA)
Description
16V 17.8V 19.2A 1uA 26V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS