PIC18F27Q43T-I/SO
MFR.Part #
PIC18F27Q43T-I/SO
JLCPCB Part #
C630087
Package
VQFN-28
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 25 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC VQFN-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS