SMAJ15E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ15E3/TR13
JLCPCB Part #
C3705944
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15V 16.7V 18.8A 26.9V 500W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS