SMAJ22A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ22A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C6229617
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 24.4V 35.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS