SMAJ12CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ12CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445170
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 22.7A 22V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS