SM8LC24E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SM8LC24E3/TR13
JLCPCB Part #
C2447959
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 24V 25pF 26.7V 500W 55V 5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS