SM16LC15C/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SM16LC15C/TR13
JLCPCB Part #
C2443804
Package
SO-16
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 25pF 300W@8/20us 30V 5A@8/20us 8 Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-16 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)