PIC18F66K80-E/PT
MFR.Part #
PIC18F66K80-E/PT
JLCPCB Part #
C510933
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 3.6KB 54 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS